Küçükyalı Diş Klinikleri,

İstanbul’un Maltepe ilçesi Küçükyalı semtinde ve Kadıköy ilçesi Sahrayıcedit semtinde ağız ve diş sağlığı konusunda uzman kadrosuyla, toplam 2 şube, 9 unit kapasitesiyle hizmet vermektedir.Sektöründe hızlı ve en başından itibaren kurumsal yapısıyla büyümeyi amaç olarak belirlemiş şirket yapımız siz değerli hastalarımızın sağlığını ve memnuniyetini ön planda tutmak üzerine organize olmuştur. Küçükyalı diş kliniklerinde her türlü diş tedavileri uzman hekimler tarafından uygulanmaktadır.Uzun seneler boyunca kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan kliniklerimiz sağlık hizmeti vermenin yükümlülüğü ve sorumluluğunu bilerek, ticari kaygı taşımadan, etik değerler konusunda çok titiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Misyon

Küçükyalı Diş'in misyonu, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve diş hekimliğinin gelişimine katkı sağlamak amacıyla koruyucu ve iyileştirici diş hekimliği hizmetlerini ileri düzeyde ve uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, diş hekimliğindeki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sağlıkla ilgili yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek, kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren hekimler yetiştirmektir.

 

Vizyon

Küçükyalı Diş, sunduğu sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla, Türkiye'ye model oluşturmayı ve dünyada referans gösterilen ağız ve diş sağlığı kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

 

Tıbbi Hizmet

Küçükyalı Diş'in amacı; bireylerin ağız ve diş sağlığı ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda ağız ve diş sağlığı hizmetlerini belli standartlarda sunmayı hedeflemektedir.

mvd-min_edited_edited.png