Küçükyalı Diş Poliklinikleri, İstanbul’un Kadıköy ilçesi Sahrayıcedit semtinde ve Maltepe ilçesi Küçükyalı semtinde ağız ve diş sağlığı konusunda uzman kadrosuyla, toplam 2 şube, 9 unit kapasitesiyle hizmet vermektedir. Sektöründe hızlı ve en başından itibaren kurumsal yapısıyla büyümeyi amaç olarak belirlemiş şirket yapımız siz değerli hastalarımızın sağlığını ve memnuniyetini ön planda tutmak üzerine organize olmuştur. Küçükyalı Diş'te tüm tedaviler uzman hekimler tarafından uygulanmaktadır. Uzun seneler boyunca kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan kliniklerimiz sağlık hizmeti vermenin yükümlülüğü ve sorumluluğunu bilerek, ticari kaygı taşımadan, etik değerler konusunda çok titiz bir şekilde hizmet vermektedir.
 

Küçükyalı Diş'in misyonu, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve diş hekimliğinin gelişimine katkı sağlamak amacıyla koruyucu ve iyileştirici diş hekimliği hizmetlerini ileri düzeyde ve uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, diş hekimliğindeki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sağlıkla ilgili yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek, kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren hekimler yetiştirmektir.

Küçükyalı Diş'in hedefi, sunduğu sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla, Türkiye'ye model oluşturmayı ve dünyada referans gösterilen ağız ve diş sağlığı kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

 

Tıbbi Hizmet ve Deontolojik Değerler açısından Küçükyalı Diş'in amacı; bireylerin ağız ve diş sağlığı ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda ağız ve diş sağlığı hizmetlerini dünya standartlarda sunmayı hedeflemektedir.

 

Küçükyalı Ağı - Anlaşmalı Kurumlar

Adsız tasarım (2).png

Kurum Ödemeli Anlaşmalar

Türkiye'nin iki dev kurumu Halkbank ve Türk Telekom çalışan ve yakınları, Küçükyalı Diş'te çeşitli avantajlarının yanı sıra Tüm Tedavilerde kurumlarının ödeme desteğinden yararlanmaktadır.

Adsız tasarım (3).png

Sigorta Şirketleri

Küçükyalı Diş, Türkiye'nin en yaygın Sigorta Şirketleri'yle yaptığı kurumsal anlaşmalarla; Ücretsiz Kapsamlı Diş Hekimi Muayenesi, Dental Radyografi, Total Bakım ve Acil Diş Tedaviler hizmetleri sunmaktadır.

Adsız Tasarım Kopyası.png

Özel İndirimli Kurumlar

Çalışanlarının sağlığını önemseyen Turkcell, Ernst&Young, Rotana Hotels, Vodafone, Teknosa ve daha birçok yerel ve global ölçekte en prestijli kurumların çalışan ve 1. derece yakınları; Küçükyalı Diş'te Ücretsiz Kapsamlı Diş Hekimi Muayenesi, Dental Radyografi hizmetlerinin yanı sıra çok özel indirimlerden faydalanmaktadır.

 

Panoramik röntgen olarak da adlandırılan panoramik radyografi, dişleri, üst ve alt çeneleri, çevre yapıları ve dokuları tek bir görüntüde iki boyutlu olarak gösteren diş röntgenidir. Panoramik dental röntgen, tek bir görüntüde tüm ağzı göstermek için çok az miktarda iyonlaştırıcı radyasyon kullanır. Genellikle günlük pratikte diş hekimleri ve oral cerrahlar tarafından dolgu, kanal tedavisi, protez, diş teli, diş çekimi ve implant tedavisini planlamak için kullanılabilir.

Panoramik röntgen ayrıca aşağıdakiler gibi diş ve tıbbi sorunların tanısında kullanılabilir:

- İleri periodontal hastalık
- Çene kemiklerindeki kistler
- Çene tümörleri ve oral kanserler
- Yirmilik dişler dahil tüm gömülü dişler
- Çene eklemi rahatsızlıkları (temporomandibular eklem bozuklukları olarak da bilinir)
- Sinüzit

Panoramik Röntgen

rr44.png
 
Sahrayıcedit Polikliniği

Sahrayıcedit Uluslararası Polikliniği

Sahrayıcedit Mah. Atatürk Cad. No:7D
Kadıköy, İstanbul
Çalışma Saatleri: 

Pazartesi – Cuma  10:00 – 21:00

Cumartesi    10:00 – 17:00

0(216)6297554 -1
bilgi@kucukyali.com.tr

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/9

5 Ünit Kapasitesi
Engelsiz Klinik - Tüm alanlara tam erişim
Pati Dostu Klinik - Evcil hayvanlarınız sevgiyle kabul edilir
Tüm Branşlardan Uzman Hekimler
Konuşulan Diller:

Türkçe
English International
rusya_edited.jpg
png-transparent-flag-of-israel-flag-of-israel-paper-sticker-flag-miscellaneous-blue-flag_e
azeri.png
uae.jpg

ISO Kalite Standart Sertifikaları